ТАЛО Акриловая матовая краска для внутренних работ (7кг.)

ТАЛО Акриловая матовая краска для внутренних работ (7кг.)

На складе
Рейтинг:

На складе 233.00
233.00 грн.

Без НДС: 233.00 грн.


  • Код товара: ТАЛО Акриловая матовая краска для внутренних работ (7кг.)

Качество
Доставка
Оплата
Обмен

Підготовка основи та застосування. Підготовлена для фарбування поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу, бруду, жиру, масел та будь-яких інших речовин, що знижують адгезію. Основа повинна бути достатньо міцною, з однорідним і низьким водопоглинанням.
Плісняву та інші біологічні утворення необхідно механічно видалити на глибину ураження та обробити антисептичною ґрунтовкою.
Основу з штукатурки, шпаклівки, бетону, цегли, гіпсокартону вирівняти ремонтними складами, зашпаклювати та обробити глибокопроникною ґрунтовкою. Акрилова фарба наноситься через 4 години після ґрунтування.
При повторному або ремонтному фарбуванні: видалити покриття, що відшаровуються чи осипаються; нерівності та тріщини вирівняти та зашпаклювати, неміцні поверхні з неоднорідним водопоглинанням обробити ґрунтовкою згідно інструкції.
Крейдову побілку та вапнякову фарбу видалити, промити поверхню водою.
Основу з ДВП, ДСП, МДФ, OSB, фанери - за потребою зашпаклювати, очистити і заґрунтувати.
Міцні глянцеві поверхні зашкурити, знявши поверхневий блиск та прибрати пил.
Нанесення фарби. Перед застосуванням фарбу ретельно перемішати.
Фарбу по можливості не розбавляти. При необхідності при нанесенні першого шару можна розбавити щонайбільше 5% води.
Наносити за допомогою щітки, валика, пензля або розпилювача, послідовно покриваючи всю поверхню без пропусків в два шари. Час висихання кожного шару 2÷4 години в залежності від температури та вологості навколишнього середовища.
Після закінчення робіт, не допускаючи висихання фарби, інструмент відразу необхідно вимити водою.
Роботи слід виконувати при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С та відносній вологості повітря не вище 80%. Вологість оброблюваної поверхні не вище 4%.
При виконанні робіт поверхню потрібно захищати від попадання прямих сонячних променів, протягів, а також підвищеної вологості.
Витрата. 175÷200г/м2 в один шар. , витрата фарби залежить від шорсткості та пористості поверхні, а також методу нанесення та умов при фарбуванні.
Зберігання та утилізація. Зберігати у герметично закритій цілісній тарі виробника, в сухому провітрюваному приміщенні при температурі від +5°С до +30°С.
Не допускати заморожування! Запобігати впливу вологи, високих температур, прямих сонячних променів та подалі від опалювальних приладів. Термін зберігання в герметично закритій тарі виробника 18 місяців з дати виробництва за умови дотримання вимог транспортування та зберігання. Після закінчення строку придатності фарби рекомендується передати її для утилізації як будівельні відходи. Не виливати фарбу в каналізацію, водойми чи на ґрунт.
Правила безпеки. Зберігати у недоступному для дітей місці. Фарба безпечна для здоров’я людей за умови виконання вимог безпеки. При застосуванні слід використовувати спецодяг, окуляри захисні, рукавиці, респіратори, взуття. У випадку потрапляння фарби в очі чи на шкіру - необхідно ретельно промити водою і звернутися до лікаря..


Написать отзыв
Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!